Key Account Manager (ERP)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma, która dostarcza dedykowane rozwiązania oprogramowania ERP dla tysięcy firm na całym świecie.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie bezpośredniej sprzedaży systemów ERP
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania współczesnych organizacji biznesowych (w szczególności firm produkcyjnych)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z klientem
  • Otwartość na potrzeby klienta
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w branży IT
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • Szkolenie w towarzystwie mentora w pierwszych miesiącach pracy
  • Pakiet benefitów
  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie kontaktów handlowych przy współpracy z działem Telesales
  • Identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów systemu ERP na terenie całej Polski
  • Doradztwo i dobór sposobu dostarczania oraz wykorzystania systemu do indywidualnych potrzeb biznesowych klienta
  • Prowadzenie spotkań biznesowych związanych z prezentacją systemów ERP i negocjacji handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648