Key Account Manager ds. Sprzedaży Frachtu Drogowego
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
REGESTA S.A.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług, realizacja budżetu sprzedażowego;
  • Budowanie oraz utrzymanie długofalowych relacji z klientami;
  • Sporządzanie kalkulacji cenowych i przygotowywanie ofert handlowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji działań sprzedażowych;
  • Monitorowanie konkurencji, trendów oraz badania potrzeb związanych z branżą;
  • Bieżące raportowanie działań;
  • Eksperckie doradztwo w ramach świadczonych przez firmę usług.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego;
  • Znajomość specyfiki sprzedaży i obsługi klienta w sektorze B2B;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach handlowych - wymóg konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Bardzo wysokie kompetencje sprzedażowe i umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy, elastyczność w działaniu;
  • Motywacja i nastawienie na realizację założonych celów;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office);
  • Olbrzymim atutem będzie baza Klientów.

To oferujemy

  • Stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług transportowych i logistycznych;
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe;
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy;
  • Samochód służbowy;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość samorealizacji;
  • Doskonałe warunki i koleżeńską atmosferę;
  • Wysoką kulturę organizacyjną /akcje charytatywne, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe/;
  • Jasno określony przebieg etapów rekrutacji: 1 etap - analiza CV, 2 etap - rozmowa telefoniczna, 3 etap - spotkanie i ustalenie szczegółów, 4 etap - podjęcie decyzji o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata.

Przez 28 lat:

brak zwolnień grupowych,

brak redukcji etatów, nawet w czasie pandemii COVID19,

coroczna waloryzacja wynagrodzeń.

Bądź bezpieczny. Zawsze.

  • Praca Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Manager Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648