Key Account Manager ds. OZE
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
SELENA
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych w zakresie oferty Spółki (głównie: fotowoltaiki, magazynów energii, innych usług branży OZE)
  • Aktywny udział w rozwoju Spółki, współtworzenie długookresowych celów biznesowych – rozwój oferty i obszaru działania
  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych, skuteczne domykanie sprzedaży
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dot. segmentów, konsumentów, działań konkurencji
  • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji handlowych
  • Udział w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych, targach
  • Tworzenie bazy danych własnych klientów – lejek sprzedażowy
  • Raportowanie aktywności handlowej i wyników sprzedaż

Nasze wymagania

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, udokumentowane wybitnymi sukcesami
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów Biznesowych
  • Znajomość branży OZE (głównie: fotowoltaiki, magazyny energii, rynek mocy)
  • Umiejętność rozpoznawania i definiowania potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań wspierających transformację energetyczną przedsiębiorstw
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Nastawienie na wyniki i osiąganie celów
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu średnich i dużych projektów sprzedażowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i sporządzania zaawansowanych ofert, tworzenie harmonogramów realizacyjnych, negocjacja zapisów umów
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazy kategorii B – warunek konieczny

Mile widziane

  • Dobra znajomość programu MS Project
  • Własne wypracowane relacje biznesowe z klientami grup docelowych, zainteresowanymi komercyjnymi instalacjami PV, magazynami energii, ułatwiające szybkie rozpoczęcie sprzedaży będą brane pod uwagę jako duży atut

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach z obszaru OZE
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach prężnie rozwijającej się firmy, która jest częścią międzynarodowego holdingu
  • Kartę Medicover dla pracownika, a także możliwość dołączenia rodziny na preferencyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie do karty Multisport

O nas

Selena Energy jest firmą projektowo – wykonawczą o profilu „Zaprojektuj i Wybuduj” dostarczającą całościowe rozwiązanie projektowo – wykonawczo – zarządcze pod nazwą Kompletny Dach Energetyczny (KDE), obejmujące wszystkie elementy związane z zagospodarowaniem (budową lub przebudową) dachów płaskich i/lub gruntu na cele produkcji zielonej energii obiektów produkcyjnych, biurowych, handlowych i magazynowych o różnej konstrukcji i poszyciu.Naszym celem jest pomaganie firmom w zagospodarowaniu i wykorzystaniu do maksimum powierzchni dachów nieruchomości na cele produkcji zielonej energii oraz docelowo samowystarczalności energetycznej i zeroemisyjności.

  • Praca Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851