Key Account Manager ds. Eksportu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Growton Group
7. 10. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dla naszego klienta, firmy One Day More, specjalizującej się w produkcji zdrowych i zrównoważonych produktów spożywczych

 poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych na rynkach  eksportowych w kanale nowoczesnym
  • Pozyskiwanie lokalnych partnerów z nastawieniem na relacje długoterminowe
  • Opracowywanie ofert na poszczególne rynki
  • Aktywne poszukiwanie klientów z zastosowaniem efektywnych kosztowo  metod
  • Identyfikacja imprez targowych i udział w nich jako odwiedzający i/lub wystawca
  • Odpowiedzialność za negocjacje warunków współpracy oraz dbałość o egzekwowanie ustalonych warunków współpracy
  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży produktów oraz ich udziału na  poszczególnych rynkach
  • Proponowanie, uzgadnianie i rozliczanie akcji promocyjnych na poszczególnych rynkach
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży
  • Dbanie o interes firmy i dążenie do maksymalizacji korzyści dla firmy

Wymagania:

  • Znajomość regulacji prawnych dla sprzedaży żywności na rynkach eksportowych
  • Doświadczenia z budową dystrybucji, zawieraniem umów handlowych na rynkach zagranicznych
  • Znajomość i praktyczne kontakty z podmiotami dystrybucyjnymi na rynkach eksportowych
  • Wiedza praktyczna dotycząca kontaktów rynkowych w sieciach praktykowanych form współpracy, umów, praktyk rynkowych
  • Doświadczenia w wypromowaniu / wprowadzaniu nowych produktów na rynki eksportowe
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży i marketingu zdrowej żywności na rynkach eksportowych
  • Doświadczenia i udział w realizacji działań marketingowych wspierających sprzedaż
  • Doświadczenie w pracy na rynkach eksportowych w kanale nowoczesnym z takimi sieciami m.in. jak: Lidl, Kaufland, ALDI, Edeka, Rewe, Asda, Tesco, Spar, Netto, Merkadona, JUMBO, itp.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w międzynarodowych projektach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w zależności od preferencji.

Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238