Key Account Manager
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
GFS Poland Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza rynku, konkurencji i potrzeb Klienta;
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bezpośrednia współpraca z centralami sieci kanału nowoczesnego (rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami);
  • aktywne zarządzanie asortymentem i cenami u klientów;
  • opracowywanie i realizacja planów promocyjnych oraz sprzedażowych Klientów;
  • wdrażanie projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów;
  • realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku Firmy;
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy

WYMAGANIA:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z kupcami sieci – warunek konieczny
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe, analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne;
  • wysokie zorientowanie na wynik;
  • poparte sukcesami doświadczenie w negocjowaniu umów handlowych;
  • otwartość na innowacje i niestandardowe metody pracy;
  • entuzjazm i odpowiedzialność w podejściu do powierzonych zadań;
  • nastawienie na współpracę i budowanie relacji;
  • chęć podnoszenia swoich kompetencji z zakresu wykonywanej pracy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność w pracy;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt managerski;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników;
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045