Key Account Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Visual Promotion
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • tworzenie ofert, wsparcie i doradzanie Klientom
  • identyfikowanie i analizowanie potrzeb produktowych potencjalnych Klientów
  • umawianie spotkań z Klientami i ich prowadzenie
  • procedowanie i przygotowywanie umów oraz innych niezbędnych dokumentów
  • dalsze rozwijanie współpracy z pozyskanymi Klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • stałe monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów branżowych

Wymagania:

  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży / handlu (preferowane branże: meblarstwo, stoiska targowe, reklamy, druki wielkoformatowe)
  • umiejętności budowania relacji z Klientami
  • kreatywność, umiejętność wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klienta
  • współpraca z innymi działami oraz łatwość w komunikacji swoich potrzeb
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • zdobywanie doświadczenia przy pracy dla klientów z całej Europy
  • ciekawe wyzwania przy projektach dla różnych branż

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Praca Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210