Key Account Manager
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Nasz klient to wiodący polski operator logistyczny, który od 2014 roku dynamicznie rozwija się na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmujących transport drogowy, magazynowanie towarów, a także obsługę celną. Dzięki posiadaniu dwóch własnych magazynów, agencji celnej oraz floty ponad 100 samochodów, firma jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania logistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Struktura zarządzania firmy obejmuje pięć oddziałów oraz zespół liczący czterdzieści osób, co pozwala na efektywne zarządzanie procesami logistycznymi. Nasz klient wyróżnia się na rynku elastycznością oraz metodologią Just in Time, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku Key Account Managera w branży TSL
  • Doświadczenie w sprzedaży transportu; kolejowego, morskiego lub lotniczego (transport drogowy również brany pod uwagę)
  • Umiejętość organizacji pracy własnej oraz planowania zadań
  • Umiejętność pozyskiwania klientów oraz nawiązywania relacji biznesowych
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność oraz silne nastawienie na cel i rozwój zawodowy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową
  • Możliwość pracy hybrydowej oraz zdalnej
  • Elastyczne podejście do warunków współpracy
  • Duże zaangażowanie w rozwój kompetencji handlowca
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz kartę sportową
  • Niekorporacyjny charakter pracy
  • Możliwość płatnego urlopu przy umowie B2B

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie warunków oraz zawieranie umów
  • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji dla klientów firmy
  • Rozwijanie długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej klienta
  • Monitorowanie rynku
  • Raportowanie wyników
  • Ustalenie warunków oraz wyceny usług dla klientów firmy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721