Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
14. 4. 2024

Dla naszego Klienta, lidera w branży gadżetów, w ramach poszerzenia zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko :

KAMP23

Obowiązki

  • aktywne rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych z Klientami i Dostawcami
  • przygotowywanie ofert dla Klientów w oparciu o asortyment portfela produktowego firmy
  • opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży reklamowej, szczególnie gadżetów reklamowych
  • umiejętność pozyskania Klientów i stworzenia z nimi długofalowej relacji
  • poczucie odpowiedzialności za wynik
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę (poszukujemy pracownika długofalowego)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782