Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Go On Board
16. 9. 2024

Full-time

Poznań

Go On Board | Adventure-driven Studio

Cześć, to my, Go On Board!

Jesteśmy zespołem zapalonych graczy, który w swojej historii stworzył takie tytuły jak Wiedźmin: Stary ŚwiatWiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia czy już wkrótce Cyberpunk 2077 The Board Game. Tworzymy gry planszowe wciągające graczy w immersyjne doświadczenie przeżywanych przygód. Naszymi znakami rozpoznawczymi są epickie ilustracje i dbałość o jakość wykonania naszych gier.

Więcej o nas znajdziesz na stronie Go On Board.

Poszukujemy osoby, która wesprze nas w zarządzaniu pełnym procesem sprzedaży, od prospectingu do finalizacji kontraktów w związku z kampaniami takimi jak ta: https://tiny.pl/cbvc1

Twoje przyszłe zadania to między innymi:

  • Zarządzanie pełnym procesem sprzedaży - pozyskiwanie Partnerów zagranicznych, ofertowanie (nowe produkty i dodruki), ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z Partnerami, dostosowywanie i finalizowanie kontraktów, monitorowanie płatności i egzekwowanie warunków umowy.
  • Budowanie długoterminowych relacji z Partnerami - bieżący kontakt i odpowiadanie na potrzeby Partnerów, prezentowanie produktów, dbanie o interesy Partnerów, poszukiwanie okazji do budowania głębszych relacji i korzystnego wizerunku Studia.
  • Współpraca z Partnerami przy organizacji lokalnych kampanii crowdfundingowych, bliska współpraca z działem Marketingu, zapewnienie potrzebnych materiałów i dbanie o spójność działań marketingowych
  • Organizowanie spotkań i wyjazdów na targi zagraniczne, wsparcie w tworzeniu prezentacji sprzedażowych.
  • Inicjowanie i realizowanie działań wspierających rozwój zespołu i procesów wewnętrznych.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w sprzedaży (najlepiej zagranicznej) przez dystrybutorów i/lub dostawców,
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim (w mowie i w piśmie),
  • ma doświadczenie w prowadzeniu bezpośrednich rozmów i negocjacji z klientami, radzi sobie z wyzwaniami i wymagającymi sytuacjami,
  • ma doświadczenie w pracy z umowami/kontraktami, potrafi tworzyć i przeprowadzać angażujące prezentacje sprzedażowe,
  • ma doświadczenie w pracy z systemami CRM,
  • potrafi sprawnie zarządzać korespondencją mailową: tworzy schludne i elokwentne wiadomości, dba o ich strukturę, terminowo odpowiada na maile wymagające reakcji,
  • efektywnie zarządza bieżącą komunikacją, pilnuje terminów, nie pomija długoterminowych zadań i tematów,
  • potrafi skutecznie działać i podejmować decyzje na podstawie niepełnych informacji,
  • potrafi dobrze organizować swoją pracę i nadawać zadaniom odpowiednie priorytety,
  • jest proaktywna, wykazuje inicjatywę w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • jest graczem zespołowym: chętnie współpracuje, dzieli się pomysłami, jest otwarta na feedback i wymianę wiedzy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier planszowych,
  • wiedza nt. tego, jak działa sprzedaż na platformach crowdfundingowych,
  • wykształcenie ukierunkowane na zarządzanie, ekonomię, handel i/lub marketing (lub pokrewne kursy/szkolenia).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Premie projektowe - przyznawane nawet kilka razy w roku.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.
  • Stabilność finansową dużego wydawcy, przy zachowaniu vibeu start-up’u.
  • Pozytywną atmosferę w zespole pasjonatów.
  • Nielimitowany dostęp do planszówek w biurze.

Jak wygląda proces dołączenia do przygody w Go On Board?

Zapoznamy się z Twoim CV i skontaktujemy się z Tobą mailowo.

  1. Na początku porozmawiasz po angielsku z naszą HR Managerką - Olą, która zada Ci kilka pytań dt. Twojego doświadczenia i opowie więcej o tej roli w Go On Board.
  2. W drugim etapie zaprosimy Cię na rozmowę połączoną z case study do rozwiązania.
  3. Rozmowę poprowadzi Michał - Business Development Manager w Go On Board. Podczas niej poruszymy szerzej kwestie techniczne, omówimy warunki współpracy i potwierdzimy formalności.
  4. Na końcu zaprosimy Cię do naszego biura: weźmiesz udział w zadaniu praktycznym opartym na wybranych przez nas case studies, co pozwoli nam lepiej poznać Ciebie i Twoje umiejętności.

I to już!

Nie czekaj dłużej: aplikuj i dołącz do przygody z Go On Board!

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567