Key Account Manager - Branża zabawkowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Norimpex Sp. z o.o. sp.k.
15. 8. 2024

Firma Norimpex poszukuje energicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Key Account Manager w branży zabawek.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • Prezentacja oferty produktowej i negocjacje handlowe
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży zabawek
  • Dbanie o wizerunek firmy podczas spotkań, targów czy konferencji.
  • Umiejętność negocjowanie umów handlowych;
  • Przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej;
  • Rozwijanie portfela klientów
  • Tworzenie strategii sprzedażowych i nadzór nad realizacją projektów
  • Mile widziane aktualne kontakty z sieciami handlowymi, takimi jak Kaufland i Auchan
  • Mile widziana baza własnych klientów
  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Nowy samochód służbowy
  • Nowoczesne urządzenia do przesyłu zamówień i prezentacji u klienta

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567