Key Account Manager (branża reklamowa)
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Szukamy: Key Account Manager (branża reklamowa)

✅ Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Aktywna sprzedaż i prowadzenie negocjacji
  • Obsługa posprzedażowa, dopasowywanie ofert do klientów
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

✅ Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziana branża reklamowa/marketingowa)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży

✅ Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 6500 - 8000 netto plus premie,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca stacjonarna w Łomiankach
  • Niezbędne narzędzia: telefon i laptop
  • Ubezpieczenie, pakiet medyczny, karta Multisport, płatny urlop
  • Jasna ścieżka kariery z możliwością awansu na wyższe stanowiska w strukturze firmy.

Zapraszam do aplikacji poprzez formularz! ✨

  • Praca Łomianki
  • Manager Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584