Key Account Manager (branża kosmetyczna)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie klientów hurtowych na rynku europejskim

-utrzymywanie relacji z pozyskaną grupą klientów

-uzgadnianie warunków handlowych oraz skuteczne negocjacje biznesowe

-analiza trendów oraz bieżące monitorowanie działań konkurencji

-udział w targach branżowych oraz spotkaniach handlowych

-budowanie pozytywnego wizerunku Firmy i jej produktów

Wymagania:

-predyspozycje handlowe i doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji

-minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-znajomość branży kosmetycznej

-komunikatywność i otwartość na budowanie relacji handlowych

-Angielski na poziomie minimum C1 (mile widziane również inne języki)

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie!

-stabilną pracę w nieustannie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji

-wsparcie w rozwoju

-dofinansowanie do nauki języków/ pakiet świadczeń zdrowotnych i sportowych/ zniżkę na firmowe produkty

-elastyczny czas pracy- start między 7:00 a 9:00

  • Praca Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532