Key Account Manager (Branża BHP)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Impel Delivery Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B)
  • Sprzedaż produktów BHP
  • Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz dbanie o ich finalizację
  • Dbanie o maksymalizację wyników sprzedaży oraz realizację planów sprzedaży
  • Raportowanie o wynikach swojej pracy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B (mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z branży przemysłowej z zakresu produktów BHP)
  • Znajomość lokalnego rynku oraz wypracowane relacje
  • Samodzielność, inicjatywa własna oraz nastawienie na cel sprzedażowy
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność oraz własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości podnoszenia wyników i rozwój sprzedaży

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów BHP – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników
  • Współpracę z kluczowymi klientami na terenie podległego regionu
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw i projektów oraz rozwoju zawodowego w środowisku biznesowym
  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów (produktowe, rozwojowe)
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur handlowych

Impel Delivery Sp. z o.o., spółka z Grupy Impel, będąca producentem i dystrybutorem szerokiego wachlarza produktów utrzymania czystości, jak również środków ochrony osobistej.

  • Praca Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862