Key Account Manager
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Województwo łódzkie, Polska
FRAJDOO
16. 9. 2024

Frajdoo jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce światowych producentów słodyczy markowych oraz licencyjnych. Reprezentujemy takie uznane marki jak: Zaini, Bazooka, Amos, BIP Holland, Millions, Original Gourmet i Brain Blasterz.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe produkty dla dzieci i dorosłych, w tym najszerszy na polskim rynku wybór słodyczy dla dzieci, licencyjnych i markowych. Z kolei dorośli klienci doceniają nasze doskonałe praliny, czy wysokiej jakości czekolady.

Mamy wieloletnie profesjonalne doświadczenie i jesteśmy ogromnymi pasjonatami tego, co robimy – wyszukując i sprowadzając atrakcyjne nowości, dbając o przyjazne relacje z klientami i obsługę na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów sieciowych.
  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych, z uwzględnieniem analizy dochodowości.
  • Prowadzenie całościowego procesu sprzedaży (prezentacja, kalkulacja cen, negocjowanie warunków handlowych).
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży.
  • Monitorowanie i analiza rynku, trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
  • Przygotowywanie raportów z działalności.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami w kanale nowoczesnym powyżej 5 lat.
  • Duże zaangażowanie, pro-aktywność i inicjatywa w działaniu.
  • Nieszablonowe myślenie i kreatywność.
  • Umiejętność szybkiego uczenia.
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji.
  • Chęć pracy w małej organizacji.
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku słodyczy lub zabawek jest mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w małej, ale prężnej organizacji, działającej w standardach korporacyjnych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata.
  • Niezależność w działaniu, możliwość rozwoju.
  • Pracę zdalną, z regularnymi wizytami w centrali firmy (w Piotrkowie Trybunalskim).
  • Pracę w zespole osób, wzajemnie się wspierających.
  • Służbowy samochód, również do użytku prywatnego (ewentualnie ekwiwalent za samochód).
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.
  • Imprezy integracyjne, gratisy produktów firmowych, możliowść zakupu produktów z rabatami.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Key Account Manager Piotrków Trybunalski
  • Account manager Piotrków Trybunalski
  • Manager Piotrków Trybunalski
  • Project Manager Piotrków Trybunalski
  • Product manager Piotrków Trybunalski
  • HR Manager Piotrków Trybunalski
  • Content Manager Piotrków Trybunalski
  • Business Development Manager Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567