Key Account Manager B2B
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
MEDISEPT SP. Z O. O.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z dystrybutorami na podległym terenie: mazowieckie (1/2), lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie
  • Współpraca z klientem biznesowym i instytucjonalnym
  • Pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja ustalonej strategii sprzedaży
  • Analiza prognoz i wyników sprzedażowych podległego portfolio klientów i partnerów
  • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie odsprzedaży u partnerów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym terenie
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla klientów, partnerów i klientów docelowych partnera
  • Promowanie marki firmy na rynku, analiza potencjałów rozwojowych, monitorowanie działań konkurencji
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
  • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami
  • Umiejętność rozpoznawania i analizy modelu biznesowego klienta, docierania do kluczowych osób do współpracy oraz budowania relacji na wszystkich szczeblach decyzyjnych
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb partnerów biznesowych oraz proponowania rozwiązań, które wspierają rozwój ich biznesów
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktowych dla Klientów oraz aktywnej współpracy z siłami sprzedaży dystrybutorów
  • Dodatkowo docenimy znajomość branży higieny, dezynfekcji lub pokrewnej oraz doświadczenie w zakresie zamówień publicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze, paczki okolicznościowe)

  • Praca Lublin
  • Key Account Manager Lublin
  • Account manager Lublin
  • Manager Lublin
  • Content Manager Lublin
  • Project Manager Lublin
  • Product manager Lublin
  • HR Manager Lublin
  • Business Development Manager Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648