Key Account Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hft71 Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji handlowych z Klientami B2B na rynkach polskich i zagranicznych
  • Prowadzenie rozmów z nowymi Klientami, definiowanie ich potrzeb w zakresie sprzedawanych towarów i usług, budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert i podpisywanie umów handlowych
  • Kompleksowa opieka nad poszczególnymi Klientami
  • Współtworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla określonego segmentu rynku
  • Uczestnictwo w targach i wystawach branżowych oraz wizyty u klientów
  • Monitorowanie konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • Ścisła współpraca z działami: Sprzedaży, Marketingu, Produkcji, Jakości, IT w zakresie działań związanych z rozwojem sprzedaży na rynkach polskich i międzynarodowych
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość i doświadczenie w branży odzieżowej – warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań biznesowych, prezentacji, przygotowywania ofert i negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie i podróży służbowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania zaufania
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej, terminowość

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia za wyniki sprzedażowe)
  • Cykl szkoleń wdrażających
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość realizacji ambitnych celów zawodowych oraz rozwoju wewnątrz organizacji
  • Aktywny udział w rozwoju firmy na runku polskim i europejskim.

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690