Key Account Manager
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
EMIX sp. z o.o.
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów obrotowych i marżowych u podległych klientów;
  • Zarządzanie długoterminowymi relacjami z kluczowymi klientami sieciowymi oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych;
  • Ofertowanie produktów oraz współnegocjowanie warunków handlowych;
  • Współuczestnictwo przy tworzeniu strategii sprzedaży dla przydzielonych klientów;
  • Monitoring działań i zbieranie informacji dotyczących podległych klientów;
  • Współpraca z BOK w zakresie terminowej realizacji zamówień;
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z zaleceniem przełożonego;
  • Tworzenie kart produktowych i innej dokumentacji niezbędnej we współpracy z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Praca w biurze w Toruń/Rusinowo;
  • Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami;
  • Zdolności prezentacyjne, analityczne i negocjacyjne;
  • Umiejętność współpracy w Zespole.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i w doświadczonym Zespole;
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy takie jak samochód, laptop, telefon;
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.

O nas

Firma Emix powstała w 1991 roku jako firma rodzinna i taką pozostaje. Tworzymy wiarygodną markę deserów, koncentratów spożywczych; jesteśmy liczącym się producentem dodatków cukierniczych i szeroko pojętych produktów spożywczych. Nieustająca chęć rozwoju, doskonałe receptury produktów, dbałość o najwyższą jakość i troska o klienta sprawiają, że mamy ugruntowaną pozycję rynkową.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) informujemy, iż: 1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Emix Sp. z o.o. Rusinowo 73, 87-500 Rypin 2) Podstawę prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. 3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które złożyli Państwo aplikację. 4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres prowadzenia rekrutacji i nie dłużej niż 3 miesiące od daty otrzymania aplikacji. 5) Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 6) W związku z przetwarzaniem danych osobowych każdej osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego.

  • Praca Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064