Key Account Manager
  • Polska
pomorskie, Polska, pomorskie, Polska
HAYS
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1183471

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy energetycznej poszukujemy osób na stanowisko Key Account Manager. Osoba odpowiedzialna będzie za rozwijanie linii biznesowej związanej z zagospodarowaniem odpadów.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie
Zakres obowiązków na stanowisku:●Wyszukiwanie nowych rynków zbytu dla surowców wtórnych i odpadów przemysłowych.●Negocjowanie warunków sprzedaży/zagospodarowania z odbiorcami odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi.●Budowanie długotrwałych relacji handlowych z odbiorcami odpadów.●Analiza i monitoring rynku odpadów przemysłowych i surowców wtórnych.●Tworzenie i aktualizacja bazy danych odbiorców we współpracy ze spółkami firmy●Prowadzenie wymaganej prawem i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w obrocie odpadami przemysłowymi i surowcami wtórnymi w ramach realizacji kontraktu z odbiorcą odpadów.●Prowadzenie audytów środowiskowo – administracyjnych u odbiorców.●Opieka nad klientami istniejącymi w trakcie realizacji usług.●Wsparcie procesu rozwoju działalności.●Udział w projektach.
Czego poszukujemy u Kandydatów:●Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne).●Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obrotem odpadami.●Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel).●Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego.●Samodzielności, zdolności do organizacji własnej pracy.●Zdolności negocjacyjnych, analitycznego myślenia, myślenie w kategorii optymalizacji kosztów.●Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.●Dokładności, sumienności, nastawienia na realizację celów.●Prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy na stanowisku:●Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę + premię.●Szansę rozwoju zawodowego i osobistego.●Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.●Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne w pracy.●Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej.
Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i jest otwarta na rozwój w strukturach grupy- czekamy na Ciebie. Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów zachęcam do aplikowania i kontaktu: bodlak@hays.pl

  • Praca pomorskie
  • Manager Drawsko Pomorskie
  • Manager Kowalewo Pomorskie
  • Manager Jabłonowo Pomorskie
  • Manager Mikołajki Pomorskie
  • Manager pomorskie
  • Manager kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080