Key Account Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem założonej w 2007 roku, specjalizującej się w usługach logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Firma świadczy usługi w zakresie transportu lotniczego, morskiego i drogowego. Realizuje projekty transportu ponadgabarytowego i Project Cargo, posiada własny magazyn logistyczny i sieć współpracujących obiektów partnerskich. Oferuje swoje usługi w zakresie transportu drogowego i intermodalnego, transportu kontenerów i transportu kolejowego. Współpraca z szeroką siecią zaufanych partnerów i agentów pozwala firmie świadczyć usługi na całym świecie, docierając do najdalszych destynacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B/UoP w nowocześnie zarządzanej firmie;
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań - samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, premia świąteczna, owocowe wtorki;
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów;
  • Regularne spotkania integracyjne;
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż usług TSL;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i wycen;
  • Implementacja nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie jakości świadczonych usług;
  • Uczestnictwo w konferencjach, targach branżowych;
  • Realizacja planów sprzedaży określonych dla podległego obszaru;
  • Współpraca z działem handlowym oraz działami operacyjnymi.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług TSL (Sea&Air);
  • Wykształcenia wyższego;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Orientacji na realizację określonych celów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z przetargami.

Dodatkowe atuty:

  • Baza klientów, z którymi kandydat ma wypracowane relacje;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z przetargami.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714