Key Account Manager
  • Warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, Warmińsko-mazurskie, Polska
Zeroone Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • samodzielna sprzedaż urządzeń tj. elementy instalacji fotowoltaicznych i pompy ciepła
  • realizowanie długoterminowych planów i celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów (hurtownie i firmy instalacyjne)
  • nawiązywanie owocnych i partnerskich relacji z potencjalnymi klientami
  • nadzór nad realizacją zawartych umów
  • realizacja strategii firmy i planów sprzedażowych
  • analizowanie i monitorowanie trendów na rynku

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży HVAC lub PV do klientów hurtowych, instalatorów i inwestorów
  • umiejętność proaktywnego nawiązywania współpracy i budowania owocnych, partnerskich relacji z klientem biznesowym
  • realizowanie długoterminowych celów sprzedaży dla wyznaczonej grupy klientów
  • analizowanie i monitorowanie rynku, działań konkurencji, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów
  • znajomość rynku HVAC i PV
  • zorientowanie na wyniki
  • umiejętność słuchania potrzeb klienta i szybkie reagowanie na takie potrzeby dopasowując odpowiednie oferty.
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w permanentnej zmianie
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • szukanie i proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań dla firmy
  • zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • szkolenie i wsparcie
  • rozwinięty system prowizyjny
  • stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B w stabilnej spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • konkurencyjne warunki współpracy oparte na kilku wypracowanych modelach
  • możliwość pracy zdalnej
  • zgrany zespół z niekorporacyjną atmosferą pracy oraz duża samodzielność działania
  • pakiet benefitów (Multi sport, opieka medyczna, ubezpieczenie) po okresie wdrożenia
  • zniżki na zakupy asortymentu dostępnego u klienta

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • Manager warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838