Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LHH Polska
6. 6. 2024

Rekrutujemy dla: Lidera w branży źródeł alternatywnych oraz czołowego dostawcy rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie, identyfikowanie oraz rozwijanie możliwości biznesowych z kluczowymi klientami usługowymi w sektorze telekomunikacyjnym,
  • Koordynowanie przekazów marketingowych oraz działań pomiędzy firmą a operatorem telekomunikacyjnym,
  • Promowanie nowych projektów u klientów zgodnie z portfolio firmy w obszarze telekomunikacji,
  • Weryfikacja kluczowych wymagań klientów oraz koordynowanie działań z zespołem ds. rozwiązań produktowych w celu ich spełnienia,
  • Tworzenie planów biznesowych z klientami i ich partnerami oraz wsparcie w definiowaniu nowych modeli biznesowych,
  • Tworzenie planów sprzedażowych, które pomogą identyfikować oraz nakreślać działania sprzedażowe w celu wykorzystania nowych możliwości biznesowych zgodnie ze strategią firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze elektroniki, telekomunikacji)
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży sieci telekomunikacyjnych i operatorskich/zarządzaniu klientami, poparte udokumentowaną historią pracy w międzynarodowej firmie produkującej sprzęt telekomunikacyjny,
  • Znajomość obszarów technologicznych: WDM/IP/MW/FTTH oraz rozwiązań dla operatorów sieciowych,
  • Umiejętność odkrywania możliwości produktów, opracowywania strategii konkurencyjnych produktów klientów i planów konkurencyjności,
  • Wykazanie zdolności do rozwijania nowego biznesu z wykorzystaniem nowych technologii dla operatorów telekomunikacyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na rok, następna do ustalenia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • Bonus roczny,
  • Możliwość premii kwartalnej,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy elastycznie w godzinach 08:00-09:00,
  • Darmowy parking pracowniczy w siedzibie firmy,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Luxmed poszerzona o opiekę dentystyczną, karta Multisport współfinansowana, platforma benefitowa Medicover,
  • Pracę stacjonarną z biura w Warszawie połączoną ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi na terenie Polski,
  • Narzędzia pracy: laptop, karta SIM służbowa, rozliczane delegacje za podróże służbowe (wymagane posiadanie własnego telefonu oraz samochodu),
  • Benefity pozapłacowe: masaże biurowe (15-minutowe na krześle górnych partii ciała), zniżki dla pracowników, okazjonalne prezenty.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080