Key Account Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie północnej Polski, oferując usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów produkcyjnych oraz rekrutacji stałych.
  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży - od pierwszego kontaktu, przez analizę potrzeb, prezentację oferty, organizację spotkań i prezentacji, aż po negocjacje i finalizację umów.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami jako ich Opiekun.
  • Obsługa systemu CRM (Bitrix24).

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia w sprzedaży usług rekrutacyjnych.
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Samodzielności w prowadzonych działaniach.
  • Gruntownej znajomości branży rekrutacyjnej.
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie miesięczną za realizacje wyników sprzedażowych

  • Praca Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • HR Manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714