Key Account Manager
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Cartrack Polska SP. Z. O.O
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Naszymi klientami
  • Zrozumienie potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań telemetrycznych
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działalności konkurencji w celu identyfikacji możliwości rozwoju oraz optymalizacji strategii sprzedażowej
  • Opracowanie i wdrażanie planów sprzedażowych, które przyczynią się do wzrostu przychodów oraz zwiększenia udziału w rynku
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz technicznym w celu dostosowania oferty do potrzeb rynku
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników sprzedaży oraz postępów w realizacji strategii

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie, w branży z zakresu telematyki, systemów logistycznych opartych na monitoringu, monitoringu GPS
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów B2B
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Motywacja do osiągania wyników oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Proaktywna postawa i otwartość na zmiany
  • Gotowość do pracy w terenie – wymagane czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w branży telematycznej, działającej w ponad 23 krajach świata
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia i współpracę w oparciu o Umowę o Pracę, Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B – ty decydujesz!
  • Pełne wdrożenie, szkolenia produktowe i wsparcie menadżerskie
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer, samochód służbowy
  • Benefity w postaci dofinansowania do opieki medycznej i karty Multisport
  • Dodatkowy wolny dzień z okazji Twoich urodzin
  • Wyjazdy integracyjne
  • Stabilne stanowisko i możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji, która jest otwarta na zmiany
  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami w zakresie sprzedaży oraz nowych technologii

  • Praca Rzeszów
  • Key Account Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Product manager Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Business Development Manager Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087