Key Account Manager
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
ELMECH - ASE S.A.
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja rozwiązań produktowych i doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Współudział w opracowywaniu nowych funkcjonalności i produktów
  • Wymiana wiedzy i doświadczeń handlowych z zespołem

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży energetyki przemysłowej
  • Wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki i pomysłowość w nowych rozwiązaniach
  • Chęć współpracy z klientami z sektora przemysłowego
  • Umiejętność pełnienia roli zaufanego doradcy i eksperta
  • Chęć uczestnictwa w kształtowaniu transformacji energetycznej
  • Odwaga w zawieraniu wielomilionowych kontraktów

To oferujemy

  • Pełne wsparcie na każdym etapie działania
  • Udział w specjalistycznych, renomowanych projektach z branży energetyki zawodowej, przemysłu lekkiego i ciężkiego, przemysłu stoczniowego, lotniczego i wojska
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne
  • Możliwość pracy zdalnej i rozwijania się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nielimitowane premie uzależnione od wyników sprzedażowych – chętnie dzielimy się zyskami
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • karta Multisport
  • świętowanie Bożego Narodzenia
  • praktyka TAI-CHI

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i wspierać naszych klientów w ich transformacji energetycznej, aplikuj już dziś!

Jesteśmy częścią Grupy Technologicznej ASE i liderem w branży rozwijania nowoczesnych technologii wspomagających transformację energetyczną i zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. Od 1987 roku nieustannie zwiększamy naszą obecność na rynku, dzięki czemu dziś jesteśmy jednym z wiodących dostawców najbardziej innowacyjnych rozwiązań przemysłowych w branży elektrotechnicznej.

  • Praca Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Account manager Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Business Development Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293