Key Account Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Symfonia
16. 9. 2024

Jako Key Account Manager będziesz odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami Symfonii, a także za sprzedaż wszystkich produktów Symfonii, negocjacje nowych i istniejących umów oraz prowadzenie projektów angażujących różne obszary i role, zarówno w Symfonii, jak i u Klientów.

Celem tego stanowiska jest budowanie długoterminowych relacji, satysfakcji klientów, poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży, budowanie wartości.

Główne zadania:

  • Sprzedaż rozwiązań firmy Symfonia oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami
  • Negocjowanie umów handlowych z klientami, w tym umów sprzedaży oraz umów na wdrożenie systemów informatycznych
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań dla klientów
  • Prowadzenie prezentacji handlowych dla wyższej kadry zarządzającej oraz reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych i konferencjach
  • Współpraca z działami wewnętrznymi Symfonii w celu dostarczania optymalnych rozwiązań
  • Analiza zawartych umów oraz formułowanie rekomendacji do dalszej współpracy (w tym również aspekty prawne i finansowe)
  • Regularne raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie jako KAM w sprzedaży rozwiązań IT i/lub oprogramowania dla firm
  • Doświadczenie w pracy z wysoką kadrą managerską
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Ogólna orientacja w obszarach prawnych, finansowych i księgowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel
  • Doświadczenie w raportowaniu z wykorzystaniem narzędzi klasy BI
  • Myślenie procesowe i analityczne
  • Zrozumienie procesów biznesowych wspieranych przez systemy Symfonii (głównie HR)

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym (w tym obszary prawne, księgowe, finansowe)
  • Doświadczenie w długich procesach negocjacji i sprzedaży
  • Znajomość technologii i narzędzi wspierających przedsiębiorstwa (rozwiązania IT)
  • Doświadczenie w pracy z CRM

Benefity:

  • praca w dynamicznej w spółce software liczącej ponad 500 osób
  • dodatkowe 5 dni płatnego urlopu na wolontariat
  • możliwość udziału w inicjatywach i projektach ogólnofirmowych
  • dofinansowanie do MultiSport i MultiLife
  • dofinansowanie szkoleń i studiów
  • e-learning: dostęp do platformy eTutor
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do okularów
  • program wsparcia dla pracowników Wellbee
  • nagrody za 14-dniowy urlop (dotyczy umowy o pracę)
  • bonusy świąteczne, premie uznaniowe
  • podwyżki w zależności od wyników pracy
  • nagrody za zatrudnienie poleconego kandydata
  • wyprawka dla dziecka
  • wydarzenia dla rodzin pracowników
  • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
  • imprezy integracyjne, wspólne akcje sportowe
  • budżet na wspólny lunch zespołu
  • usługi concierge
  • miejsca parkingowe

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045