Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
3D Lab
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie międzynarodowej sieci dystrybucji oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Codziennym zadaniem będzie kontakt z zagranicznym klientem z branży B+R oraz sprzedaż urządzeń z serii unikatowych na światową skalę Atomizerów Ultradźwiękowych oraz urządzeń towarzyszących których jesteśmy producentem,
  • Otrzymasz wsparcie i niezbędny ekwipunek by prezentować naszą technologię na forach międzynarodowych,
  • W Twoich zadaniach pomogą Ci też zagraniczni Partnerzy kanału sprzedażowego, nasze dodatkowe ręce i oczy

✅ Nasze wymagania ( Czego potrzebujemy):

  • Pochwal się doświadczeniem handlowym B2B ( najlepiej sprzedażą zaawansowanych urządzeń), min.3 lata
  • Rozmowa w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem? Świetnie, poziom C1 to jest to czego potrzebujemy
  • Myślenie analityczne oraz trafna analiza rynku to umiejętności, którą będziesz u nas rozwijał
  • Spotkania i rozmowy z klientami to coś co Cię napędza? Jeśli tak, to codziennie dostaniesz dużą dawkę energii i chęci do działania
  • Obsługa programu CRM to nasza codzienność

Mile widziane:

  • Technologia druku 3D nie jest Ci obca?
  • Dodatkowym atutem jest wiedza z zakresu metalurgii proszków

➡ To oferujemy:

  • Doświadczeni inżynierowie czekają na Ciebie w biurze na Ursynowie, tuż przy Puławskiej,
  • Możesz wykazać się kreatywnością. Doceniamy inicjatywę i nieszablonowe pomysły,
  • Zasada „Wszyscy za Jednego, Jeden za wszystkich” to nasza domena,
  • Rozmawiamy o tym co działa i o tym co warto zmienić, konstruktywny feedback jest dla nas ważny,
  • Umowę o pracę, zapewniającą stabilność ( możesz też wybrać kontrakt B2B)
  • Dofinansowanie do Benefitu MultiSport lub Pakietu Medycznego – Ty wybierasz
  • Miejsce parkingowe dla auta, roweru, hulajnogi,
  • Spotkania i integracje pracownicze – czasem pizza, czasem spływ kajakowy. Rozumiemy że inwestycja w pracownika to podstawa dobrze działającej firmy.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055