Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
bolttech Poland Sp. z o.o.
14. 7. 2024

bolttech Poland (dawniej Digital Care) od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi (B2B), również na arenie międzynarodowej.
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Partnerów, doradztwo i dostarczanie im stosownych rozwiązań.
  • Budowanie portfela partnerów biznesowych.
  • Przygotowywanie założeń produktowych dla poszczególnych Partnerów.
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań prowadzonych na rzecz Klienta przez inne komórki Organizacji.
  • Realizacja założeń sprzedażowych, odpowiedzialność za wynik finansowy.
  • Negocjowanie z Partnerami warunków handlowych oraz przygotowywanie kontraktów.
  • Aktywny udział we wdrażaniu projektów ogólnofirmowych i zarządzaniu projektami.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji.
  • Monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych możliwości rozwoju sprzedaży produktów.
  • Bieżące raportowanie realizacji celów.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej, assistance, bankowej, finansowej lub technologicznej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji biznesowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji.
  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku.
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za obejmowany obszar.
  • Pro aktywność, chęć do wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów.

To oferujemy

  • Codzienne wyzwania dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić!
  • Realną możliwość rozwoju – my nie obiecujemy, my działamy!
  • Szkolenia wdrożeniowe i zestaw startowy na powitanie.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego.
  • Jeden krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy do 13:45!
  • Owoce dla pracowników.
  • Spotkania integracyjne i dużo uśmiechu na co dzień.
  • Świetną atmosferę w pracy.
  • Pyszną kawę

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132