Key Account Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Salumanus
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Salumanus Sp. z.o.o – jesteśmy polską firmą teleinformatyczną z Krakowa i działamy na rynku już od 20 lat, obsługując największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, integratorów systemów, ośrodki Data Centre oraz ISP. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do przesyłania danych w sieciach światłowodowych oraz rozwiązań transmisyjnych. W związku z rozwojem zespołu sprzedażowego i potrzebą zaadresowania potrzeb naszych klientów poszukujemy proaktywnej osoby z pasją do technologii i doświadczeniem w sprzedaży do operatorów.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na rynku operatorów telekomunikacyjnych w Polsce,
  • Regularne spotkania z klientami w ich siedzibach, na targach, konferencjach i innych wydarzeniach,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami,
  • Negocjowanie warunków umów ramowych,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie projektów na produkty i rozwiązania oferowane przez firmę,
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych,
  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Monitorowanie trendów rynkowych i analiza otoczenia konkurencyjnego.

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne - telekomunikacja, teleinformatyka, elektronika, i pokrewne),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w tym min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu na rynku telekomunikacyjnym potwierdzone sukcesami,
  • Osobowość „huntera” - szukamy osoby lubiącej budować nowe relacje biznesowe,
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w kierowaniu samochodem,
  • Chęć pracy w zespole i gotowość do podróży służbowych,
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • Doskonała umiejętność negocjacji handlowych,
  • Kreatywność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).

Mile widziane:

  • Dodatkowe studia ekonomiczne,
  • Znajomość zagadnień sieciowych lub transmisyjnych.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Praca z dowolnego miejsca w Polsce,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony w dużej części od wyniku,
  • Narzędzia i systemy do wykonywania pracy,
  • Pracę w zespole pasjonującym się nowoczesnymi technologiami,
  • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego),
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • Szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji.

  • Praca Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521