Kelnerzy i kelnerki, sprzątaczkiv
  • Warszawa
kelnerzy i kelnerki, sprzątaczkiv
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Hotel Zoe
15. 10. 2024

Firma X z siedzibą w Warszawie poszukuje Kelnerów i Kelnerek oraz Sprzątaczek.
Opis stanowiska:
- Kelnerzy i Kelnerki: - Obsługa gości restauracji - Przyjmowanie zamówień i doradzanie klientom - Serwowanie potraw i napojów - Utrzymywanie czystości i porządku w sali restauracyjnej
- Sprzątaczki: - Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych - Opróżnianie koszy na śmieci i utrzymywanie porządku w budynku - Mycie podłóg, okien i mebli
Wymagania:
- Kelnerzy i Kelnerki: - Doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej - Komunikatywność i umiejętności interpersonalne - Dyspozycyjność do pracy w weekendy i święta - Znajomość języków obcych (mile widziana)
- Sprzątaczki: - Doświadczenie w sprzątaniu biur lub obiektów użyteczności publicznej - Sumienność i dokładność - Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych i w weekendy
Oferujemy:
- Kelnerzy i Kelnerki: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwości rozwoju i awansu - Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
- Sprzątaczki: - Elastyczny grafik pracy - Stabilne zatrudnienie - Pracę w nowoczesnym i przyjemnym biurze
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931