Kelnerka - sezonowa praca dla młodzieży i studentów
  • Trzebiatów
Trzebiatów, Trzebiatów, Zachodniopomorskie, Polska
Ośrodek Kolonijny GEOWITA
8. 5. 2024

Ośrodek Kolonijny "Geowita" w Mrzeżynie poszukuje osoby zainteresowanej pracą w charakterze kelnerki/kelnera w terminie: 20.06-31.07.24r. i 01.08-31.08.24r.
Liczba wolnych miejsc: 2 osoby.
Opis stanowiska:
Obsługa grup kolonijnych i obozowych na posiłkach (śniadania, obiad, kolacje, podwieczorek), czynności porządkowe na stołówce – sala jadalna (podłogi, stoły, ogólna czystość sali jadalnej), czynności porządkowe na stanowisku kelnerskim (szafa z naczyniami itp.), inne czynności zlecone przez szefową kuchni lub kierownika ośrodka.
Czas wykonywania zadania: zmiany, obsługa grup korzystających z posiłków. Czynności wykonywane w systemie ciągłym – zadaniowym (poniedziałek – niedziela).
Wymagania:
Osoba młoda, w przedziale wieku 18-30 lat. Umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialna o schludnym wyglądzie, podstawowa znajomość obsługi kelnerskiej, książeczka do celów sanitarnych - kontakt z żywnością, mile widziane doświadczenie.
Oferujemy:
Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie (ryczałt), ubezpieczenie NNW, zwracamy koszty dojazdu.
Wynagrodzenie od 4 300 - do 5 000 zł brutto/31.
W zależności od wieku i doświadczenia.
Z osobami zostaje podpisana umowa zlecenie.

  • Praca Trzebiatów
  • Trzebiatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293