Kelner/Kelnerka w hotelu 4*
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Warsaw Plaza Hotel
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Warsaw Plaza Hotel 4* poszukuje osoby na stanowisko:
*****Kelner śniadaniowy / Kelner bankietowy
Stawka od 28,10 brutto
Główne zadania:
-Wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla gości w sposób stale przyjazny i profesjonalny.
- Obsługa gości hotelowych w zakresie śniadań , bankietów i przerw kawowych
- Przestrzeganie obowiązujących norm i standardów postępowania z żywnością.
- Przestrzeganie procedur, zasad, oraz standardów obowiązujących w hotelu i dziale gastronomicznym.
Wymagania:
-gotowości do pracy w systemie zmianowym (dyspozycyjność w godzinach
popołudniowych, weekendy
- umiejętności sprzedażowe, znajomość sztuki kelnerskiej
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
- wysoka kultura osobista
-dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
Oferujemy:
• stabilną i odpowiedzialną pracę
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, kontrakt, umowa o pracę
• pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
• preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group

  • Praca Warszawa
  • Kelner Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544