Kelner (K/M) - hotel Campanile Lódz
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia obsługa gości w restauracji
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości w restauracji
  • dbałość o pozytywna atmosferę
  • pozytywne nastawienie

WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gości restauracji
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego uczenia się oraz wrażliwość na szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiegodyspozycyjność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista oraz sumienność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę badz umowe zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace zmianową (zmiany poranne, zmiany popołudniowo-wieczorne)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, posiłek pracowniczy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne, odzież pracownicza)

  • Praca Łódź
  • Kelner Łódź
  • Technik kelner Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293