Kelner Francja
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sidrom
6. 6. 2024

Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko kelner (K/M) Praca na terenie Francji, okolice Metz, Dolina Loary, Alpy Francuskie
Zapewniamy:
-polską umowa o pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-od 1700 euro/netto miesięcznie przy 39 h/tygodniowo.
-zwrot kosztów podróży,
Obowiązki:
-obsługa na sali,
-przyjmowanie zamówień,
-obsługa klienta.
Wymagania:
- dobra znajomość języka francuskiego,
- doświadczenie na stanowisku kelnera/ki (minimum 2 lata)
Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom
Więcej informacji pod nr tel.: + 48 882 136 687
Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677

  • Praca Warszawa
  • Kelner Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055