Kelner/Barman - Termy Karkonosze - Staniszów
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy Karkonosze
14. 5. 2024

Do nowo otwieranego obiektu Termy Karkonosze poszukujemy Kelenrów oraz Barmanów.
Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami- wszystkiego nauczymy
Przygotowanie napoi dla gości restauracyjnych zgodnie z przyjętym zamówieniem
Dbanie o czystość w przestrzeni restauracyjnej, barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach
Obsługa sprzętu barowego
Dbanie o czystość w przestrzeni barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach
Dbanie o powierzony sprzęt i asortyment
Przygotowanie restauracji do otwarcia
Dbanie o wizerunek firmy
Udzielanie informacji na temat oferty obiektu oraz atrakcji w okolicy
Nasze oczekiwania:
Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
Znajomość języka polskiego oraz angielskiego umożliwiające swobodną komunikację z gościem
Chęci do zdobywania i wykorzystania wiedzy w praktyce
Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Odpowiedzialność, rzetelność oraz punktualność
Dbałość o szczegóły oraz sumienność i zaangażowanie w pracę
Gotowość do podjęcia pracy również w weekendy, święta oraz w godzinach
porannych i wieczornych
Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Pozytywnego nastawienia, uśmiechu oraz chęci do pracy
Oferujemy:
Umowę zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
Szkolenia
Możliwość rozwoju oraz awansu
Praca w młodym energicznym zespole
Możliwość wspólnego tworzenia nowego wyjątkowego obiektu

  • Praca Podgórzyn
  • Kelner Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055