Kelner/barman hotel w Karpaczu z zakwaterowaniem
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
LOGO-LIFT
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Hotel w Karpaczu poszukuje kelnera/rkę.
Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, wyróżniającej się kreatywnością i zaangażowaniem. Oferujemy warunki zatrudniania dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Obowiązki: Umiejętności stworzenia ciekawego menu Obsługa gości indywidualnych oraz grupowych Przygotowanie sali pod konkretne wydarzenia Obsługa gości oraz reagowanie na prośby gości i uwzględnianie ich sugestii Zapewnienie czystości na stanowisku pracy Dbanie o pozytywny wizerunek Pomoc w innych działach hotelu
Oczekujemy: Chęci do pracy Wysokiej kultury osobistej Pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi Dobrej organizacji pracy Umiejętności współpracy w zespole. Zaangażowania Dyspozycyjności
Oferujemy: umowa o pracę lub umowa zlecenie Możliwość rozwoju i czynnego budowania marki hotelu Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji pracę w rozwijającym się zespole wiele możliwości specjalizowania się
W związku z możliwością nieodpłatnego zakwaterowania, zachęcamy do rekrutacji osób z całej Polski.
Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim z aktualnymi danymi do kontaktu.

  • Praca Opole
  • Barman Opole
  • Kelner Opole Lubelskie
  • Kelner Opole
  • Technik kelner Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584