KELNER
  • Kraków
KELNER
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Metropolitan Boutique Hotel
7. 8. 2024

Restauracja Fab Fusion na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby na stanowisko kelner/ka.
Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa gości restauracji zgodnie z najwyższymi standardami
- dbanie o jak najlepszy wizerunek restauracji
- przyjmowanie zamówień od gości
- sprawne i szybkie wydawanie potraw oraz przyrządzanie koktaili
- dbanie o czystość i estetykę w restauracji
Wymagania:
- pogodne usposobienie
- wysoka kultura osobista
- lojalność i sumienność
- zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy
- samodzielność
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ o pracę
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazną atmosferę pracy
- Kartę Multisport
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Kraków
  • Kelner Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584