Kasjerka/Bufetowy
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

OFERUJEMY :

- Pracę w stołówce pracowniczej (duży zakład produkcyjny)

 - Stabilne zatrudnienie na początek na zlecenie, z możliwością przejścia na etat po okresie próbnym (4500 brutto/mc).

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

- Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

OBOWIĄZKI :

- obsługa kasy fiskalnej

- pakowanie, wydawanie i roznoszenie posiłków.

- przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów oraz przygotowywanie pizzy.

- zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych.

- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

- przestrzeganie zasad HACCP.

OCZEKUJEMY:

- Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

- Dyspozycyjności: praca w godzinach: 6:00 – 14:00 ; 12:00 - 20:00

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ lub telefon: 539 397 739

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030