Kasjer/Sprzedawca Warszawa
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obowiązki: obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej i terminala zapewnienie porządku na stanowisku pracy zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru wykładanie towaru WYMAGANIA: Wymagania: książeczka/orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych pełnoletność dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22) komunikatywny język polski chęć do pracy OFERUJEMY: Oferujemy: umowa zlecenie stawka godzinowa: 29,70 zł/h bruttonetto dla uczniów/studentów, 28,70 zł/h brutto dla pozostałych (pełny ZUS) wypłata miesięczna bezpłatne szkolenie praca na pełny etat Więcej informacji: 885-130-120

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Kasjer Wysokie Mazowieckie
  • Sprzedawca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392