Kasjer-Sprzedawca Stacji Paliw
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, Dolnośląskie, Polska
Velena Sp. z o.o.
6. 8. 2024

Stacja Paliw Intermarche Brzeg Dolny, poszukuje pracownika na stanowisko KASJER SPRZEDAWCA STACJI PALIW
Zakres obowiązków
• obsługa klientów na stacji paliw
• sprzedaż paliwa i innych produktów na stacji
• dbanie o czystość i wizerunek stacji (dokładanie towarów, przyjmowanie dostaw, prace porządkowe)
• obsługa terminali płatniczych
• przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy na stacji paliw
• udzielanie informacji klientom na temat produktów, usług i promocji oferowanych na stacji paliw
Wymagania
• wykształcenie średnie
• umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
• dyspozycyjność
• zaangażowanie
• uczciwość
• odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność dostosowania się do pracy zespole i obowiązujących zasad
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ale możliwość umowy zlecenie
• pracę w stabilnej firmie
• pracę zmianową
• przyjazną atmosferę pracy
• elastyczny grafik pracy

  • Praca Brzeg Dolny
  • Sprzedawca Brzeg Dolny
  • Kasjer Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849