KASJER SPRZEDAWCA K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Chmielna 19, 00-021 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
NOWEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

-sprzedaż oferowanych produktów;
-profesjonalna obsługa klienta;
-obsługa urządzeń będącychna wyposażeniu sklepu ( m.in. kasa fiskalna, krajalnica, ekspres do kawy);
- przygotowywanie kanapek, napojów, podgrzewanieprzekąsek;
- dbanie o czystość i właściwy wygląda stanowiska pracy;

Inne wymagania
#E #UA
Branża: Sklep spożywczy;
Miejsce wykonywania pracy: Chmielna 19, 00-021 Warszawa;
Praca w godzinach: 06:00-14.00, 14:00-22.00;
Wymagania:
- wykształcenie: gimnazjalne;
- doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy;
- doskonała znajomośc języka polskiego;
- komunikatywność;
- umiejętność obsługi klienta;
Obowiązki:
[Zgłoszenia: Tel. 664471733; e-mail: m.byczot@nowel.com.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wyksztalcenia
gimnazjalne

  • Praca mazowieckie
  • Sprzedawca mazowieckie
  • Sprzedawca Wysokie Mazowieckie
  • Kasjer Wysokie Mazowieckie
  • Kasjer mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030