Kasjer - sprzedawca
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
ORZEŁEK Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Firma ORZEŁEK Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:
Kasjer - Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
• Znajomość rynku artykułów spożywczych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• Gotowość do pracy zmianowej,
• Sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,
• Rzetelność i zaangażowanie.
Zakres obowiązków:
• znajomość obsługi komputera i systemu kasowego
• rozliczanie kasy, tras, kontrahentów
• wypisywanie faktur
• dbałość o obieg dokumentów
• kontakt z klientem
• dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję asortymentu
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
• Opieka medyczna
• Perspektywa rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Wynagrodzenie od 4 500,00 zł brutto, atrakcyjny system premiowy w zależności od posiadanych kwalifikacji
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres @

  • Praca Katowice
  • Sprzedawca Katowice
  • Kasjer Katowice
  • Kasjer biletowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536