Kasjer/sprzedawca Elbląg
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: kasjer/sprzedawca w Elblągu

  • ul. Grottgera

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • wykładanie towaru

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa:

28,00 zł/h brutto=netto dla uczniów/studentów,
27,70 zł/h brutto dla pozostałych (pełny ZUS)

  • wypłata miesięczna
  • praca w pełnym wymiarze godzin/część etatu

Dodatkowe informacje: 609-244-545

Wymagania

Wymagania:

  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pełnoletność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • komunikatywny język polski
  • dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy

  • Praca Elbląg
  • Sprzedawca Elbląg
  • Kasjer Elbląg
  • Kasjer biletowy Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851