Kasjer - sprzedawca
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Rekrutacja HML
7. 9. 2024
zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta, - Informowanie o sprzedawanych towarach, - Wykładanie towaru oraz dbanie o jego poprawną ekspozycję, - Przyjmowanie dostaw oraz dbanie o czystość w sklepie, - Obsługa kasy fiskalnej, - Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - Otwieranie i zamykanie sklepu, - Wykonywanie pozostałych zadań administracyjnych
Wymagania stanowiska
- Zaangażowanie i chęć do pracy, - Umiejętność pracy w zespole, - Zdolność szybkiego uczenia się, - Szybkość działania i staranność
Oferujemy
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę, - Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze pracy na umowę zlecenie, - Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych, przyjazną atmosferę pracy, - Atrakcyjny pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, wsparcie pożyczkowe, prywatny pakiet lekarski, karty sportowe, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci

  • Praca Warszawa
  • Kasjer Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Kasjer biletowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544