KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
  • Chwaszczyno
, Chwaszczyno, pomorskie, Polska
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0386

Obowiązki:

Obsługa klienta, ekspozycja towaru w sklepie, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Praca w godz. 6.00 - 22.00.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: OLIWSKA 145, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 28/03/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Liczba wakatów: 10
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 581
19 190