Kasjer/sprzedawca
  • Jeleśnia
Jeleśnia, Jeleśnia, Śląskie, Polska
Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko" zatrudni pracowników na stanowisko sprzedawcy do sklepu w Koszarawie.

Do podstawowych obowiązków należy:

  • obsługa klientów,
  • wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy,

WYMAGANIA:
  • chęć pracy z klientami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności sprzedażowych
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwośc przyuczenia

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • więcej informacji pod numerem telefonu zamieszczonym do ogłoszenia, w godz od 8-15

  • Praca Jeleśnia
  • Sprzedawca Jeleśnia
  • Kasjer Jeleśnia
  • Jeleśnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963