Kasjer/Sprzedawca Cieplewo
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obowiązki: obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej i terminala zapewnienie porządku na stanowisku pracy zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru wykładanie towaru WYMAGANIA: Wymagania: książeczka/orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych pełnoletność dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22) komunikatywny język polski chęć do pracy OFERUJEMY: Oferujemy: umowa zlecenie stawka godzinowa: 28,10 zł/h bruttonetto dla uczniów/studentów, 28,10 zł/h brutto dla pozostałych (pełny ZUS) wypłata miesięczna bezpłatne szkolenie praca na pełny etat Więcej informacji: 665-144-545

  • Praca Gdańsk
  • Sprzedawca gdański
  • Sprzedawca Starogard Gdański
  • Sprzedawca Nowy Dwór Gdański
  • Sprzedawca Pruszcz Gdański
  • Sprzedawca Gdańsk
  • Kasjer gdański
  • Kasjer Starogard Gdański
  • Kasjer Nowy Dwór Gdański
  • Kasjer Pruszcz Gdański
  • Kasjer Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836