Kasjer - Sprzedawca
  • Bukowno
Bukowno, Bukowno, Lesser Poland Voivodeship, Polska
INTERMARCHÉ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodna z standardami
  • obsługa klientów na kasie połączona z wykładaniem towaru
  • odpowiednia ekspozycja towarów na półkach i w ladach sklepowych (rozkładanie dostawy, rozkładanie towaru z magazynu)
  • kontrola terminów ważności towarów spożywczych
  • wykładanie poprawnych oznaczeń cenowych oraz oznaczeń komunikacyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, podstawowe prace porządkowe
  • wykładanie towaru z dostaw

Nasze wymagania

  • otwartość na klienta
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy w weekendy
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość jej szybkiego wyrobienia
  • doświadczenie będzie mile widziane
  • dla osób z większym doświadczeniem możliwość podjęcia pracy w charakterze KASJERA GŁÓWNEGO

Mile widziane

  • STUDENCI I OSOBY UCZĄCE SIĘ

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (lub część etatu)
  • wysokie premie roczne
  • możliwość awansu
  • zniżki na paliwo
  • abonament telefoniczny NO LIMIT, darmowy internet
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie składające się ze stałej części i premii
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną PZU
  • możliwość otrzymania zaliczki do 1000zł
  • premia 1200 zł za polecenie nowego pracownika
  • niedziele niehandlowe dodatkowo płatne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

  • Jeżeli jesteś OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ dla Ciebie też mamy fajną pracę! Nasz sklep przystosowany jest do pracy dla osób niepełnosprawnych - Ciebie też zapraszamy, nie bój się pracy w handlu!

  • CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną przez stronę Pracuj.pl, lub dostarczyć bezpośrednio do nas: Intermarche Bukowno ul. Szkolna 2
  • Praca od poniedziałku do niedzieli, średnio 5 dni w tygodniu, możliwość pracy mniejszej liczby dni.

INTERMARCHÉ

Jesteśmy franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do Grupy należą także supermarkety Bricomarché ‘dom i ogród’.

Angażujemy się również w działania prospołeczne – stworzyliśmy Fundację Muszkieterów, która wraz z samorządami lokalnymi m.in. finansuje budowę placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się nasze sklepy.

informujemy, iż przesłane przez Państwa dane w CV są zbierane przez Kankan sp. z o.o. ul. Szkolna 2, 32-3 Bukowno jako administratora Państwa danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Magazynier/ kasjer sprzedawca teraz jak i w przyszłym procesie rekrutacji.W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, oraz o usunięcie danych;

  • Praca Bukowno
  • Sprzedawca Bukowno
  • Kasjer Bukowno
  • Bukowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851