Kasjer / Sprzedawca
  • Marki
Marki, Marki, mazowieckie, Polska
Top Market
26. 9. 2024

"Top Market" to polska sieć handlowa licząca ok. 600 sklepów. Działamy od 2002 roku. Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom dostępu do zróżnicowanej oferty produktów pochodzących od lokalnych dostawców, w konkurencyjnych cenach, blisko domu.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • kasjer lub sprzedawca działu mięso, wędliny, sery.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarta/y na zdobywanie nowej wiedzy, a może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku, zapraszamy do współpracy! Szkolimy zarówno osoby młode, bez doświadczenia jak i te w sile wieku, pragnące pozostać aktywne zawodowo. Super atrakcyjna stawka dla osób uczących się w wieku 18 - 26 lat!
Oferujemy:

  • atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • premie kwartalne oraz premie świąteczne,
  • okazjonalne paczki dla dzieci,
  • szkolenie z możliwością awansu,
  • przyjazne środowisko pracy.

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

  • praca w systemie 2-zmianowym w godz. 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00;
  • obsługa klienta;
  • praca z asortymentem, wykładanie towaru.

Wymagania:

  • miłe usposobienie, komunikatywność,
  • rzetelność,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia).

  • Praca Marki
  • Sprzedawca Marki
  • Kasjer Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836