Kasjer - Sprzedawca
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SPOŁEM PODWAWELSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa Klienta
- Prawidłowa ekspozycja towaru, dbałości o jakość towaru
- Kontrolowania terminów ważności
- Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
- Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
- Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
Nasze wymagania:
- Chęci do pracy
- Książeczka do celów sanitarnych
- Znajomość branży spożywczej będzie atutem
To oferujemy:
- dodatkowe wynagrodzenie dla osób na stoiskach
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, praca weekendowa dla studentów i uczniów
- nagrody za brak absencji chorobowej
- dodatkowe wynagrodzenie za wyniki sprzedażowe
- rozwój zawodowy
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i podręczników)
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- pakiet Multi Sport
O nas:
Krakowska sieć sklepów Społem, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w w branży spożywczej, Delikatesy Podwawelskie

  • Praca Kraków
  • Sprzedawca Kraków
  • Kasjer Kraków
  • Kasjer biletowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699