Kasjer - Sprzedawca
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa stanowiska kasowego
  • obsługa Klientów na sali sprzedaży
  • prawidłowa ekspozycja towarów oraz kontrola terminów ważności produktów
  • utrzymanie standardów dot. porządku i czystości na terenie Sklepu

Oczekujemy :

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy w Zespole
  • komunikatywności i otwartości na pracę z Klientem
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • ilość godzin zlecenia dostosowaną do Twoich potrzeb
  • szkolenie oraz wdrożenie przed rozpoczęciem zlecenia
  • stawkę godzinową od 28,20 zł brutto

  • Praca Łódź
  • Sprzedawca Łódź
  • Kasjer Łódź
  • Kasjer biletowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941